سواحل کیش

سواحل کیش ، پوشیده از مرجانه و زیر نور خورشید ، درخششی خیره کننده داره و این چیزیه که در سطح جهان بی نظیره.  عمق كم آب و شفافيت و زلاليش باعث میشه كف دريا تا عمق چند متري قابل مشاهده باشه که به صورت یه اكواريوم طبيعيه. در واقع این مرجان ها هستن که به صورت طبیعی باعث تصفیه آب و شفافیت و زیبایی سواحل جزیره میشن.

کیش به نسبت وسعتش یکی از وسیع ترین ساحل های دنیا رو داره و در دنیا کمتر ساحلی هست که به وسعت سواحل کیش قابل استفاده باشه و گردشگرا بتونن با آرامش و دور از شلوغیای سواحل معروف در اون استراحت کنن.

در ضمن، ساحل كيش از كم خطرترين سواحل دنياست. آب‌هاي ساحلي كيش كوسه خطرناك ندارن و استفاده از آب دريا كاملا بي خطره. كوسه‌هايي هم كه بعضی وقتا در ساحل كيش ديده مي شن از ماهي هاي كوچیك تغذيه مي‌كنن و براي شناگران خطري ندارن. ساحل كيش از اون نوع سواحل استثناييه كه هم در فصل سرد و هم در فصل گرم براي مسافرا قابل استفادست و همه میتونن از انواع ورزش‌ها و تفریحات دريايي در اون لذت ببرن.

سواحل كيش ماهی ها و آبزیان متنوع و بی نظیری داره که تماشای زیباییهاشون مي‌توونه مسافرا را ساعت‌ها سرگرم كنه. مرغوب‌ترين و خوشمزه ترین ماهي‌هاي خوراكي كشور هم تو همين سواحل توسط شركت صيد كيش و بوميان ماهيگير صيد ميشن. کسانی که به ماهيگيري علاقه دارن هم مي توونن در سواحل جنوبي و غربي جزيره ماهی بگیرن. ترکیب همه اینها با هم ، سواحل کیش را به یکی از جذابترین و باحالترین سواحل جهان تبدیل کرده.