milad tower

برج میلاد

اگر خواستید از میان شلوغی‌ شهر به یک مکان آرام و مدرن پناه ببرید و حتی از بلندای آسمان به این متروسیتی و پویایی حاکم بر آن نگاه کنید، برج میلاد را به شما پیشنهاد می‌کنم. این برج پنجمین برج مرتفع جهان است که تقریباً از همه‌جای شهر تهران قابل رؤیت است.

برج میلاد علاوه بر ویژگی‌های فوق، گزینه‌های تفریحی زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند ساعت‌ها میزبان تهران‌گردی شما باشد.

یک مرکز خرید بزرگ، سکوهای باز و بسته برای دیدن شهر و تلسکوپ‌هایی برای دید دقیق‌تر شهر، موزه، گنبد شیشه‌ای آسمان با نقش‌ونگارهایی الهام‌گرفته از اساطیر و تاریخ ایرانی، آبشاری عظیم در فضایی سبز، کافه‌تریاهای متنوع و رستوران گردان، آکواریوم دلفین‌ها و بخش‌های متنوع دیگر همگی در این نماد تهران جای گرفته‌اند تا اوقات خوشی را برای شما رقم بزنند. فراموش نکنید که اگر هدف اصلی‌تان دیدن شهر از ارتفاع‌های بلند برج است، شرایط آب‌وهوایی و آلودگی هوا را در نظر داشته باشید تا تجربه‌ی بی‌نقصی داشته باشید.


Deprecated: تابع WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/foroud/domains/foroudtravel.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078